Evakuační místa a místa soustředění

[Úvodní stránka]  Organizační část > Činnost občanů při povodni > Evakuace >

Evakuační místa a místa soustředění

Hlavním evakuačním místem Města Hroznětín je budova Základní školy. Budova je jediným kapacitně vyhovujícím objektem, s dostatečným zázemím pro poskytnutí ubytování.

Výpis aktuálních údajů z databáze POVIS pro: Povodňový plán města Hroznětín – sestava

hmtoggle_arrow1Hroznětín: Základní škola Hroznětín

Tabulka obsahuje 1 záznam, byla aktualizována z databáze POVIS dne 04.12.2023

Při vyhlášení evakuace bude na každé místo soustředění vyslán zástupce povodňového orgánu města (člen JSDH). Na každém místě soustředění povede tato osoba evidence evakuovaných. Tuto evidenci bude předávat povodňové komisi, která povede centrální evidenci osob evakuovaných do budovy školy a osob, které se evakuovali do jiných prostorů (k příbuzným atd.)

hmtoggle_arrow1Přehled evakuačních míst

hmtoggle_arrow1Hroznětín: Bystřice u č.p. 25
hmtoggle_arrow1Hroznětín: U hřiště
hmtoggle_arrow1Hroznětín: U Rafandy
hmtoggle_arrow1Hroznětín: U statku
hmtoggle_arrow1Hroznětín: U úřadu

Záznamy jsou tříděny podle obce a dále podle názvu evakuačního místa.

Tabulka obsahuje 5 záznamů, byla aktualizována z databáze POVIS dne 04.12.2023

Organizační část > Činnost občanů při povodni > Evakuace > Evakuační místa a místa soustředění

stránka c_cinnosti_obcanu_eva_mista.htm aktualizována: 28.08.2022, publikována: 14.12.2023