Vzor varovných zpráv

[Úvodní stránka]  Organizační část > Činnost občanů při povodni > Evakuace > Evakuační místa  a místa soustředění >

Vzor varovných zpráv

Vyhlášení SPA

Vážení spoluobčané, na základě rozhodnutí povodňového orgánu města Hroznětín, byl v obci vyhlášen druhý stupeň povodňové aktivity – stav pohotovosti.

Vlivem dlouhotrvajících dešťů (oblevou, rychlým táním sněhu,……..) a v důsledku nepříznivé předpovědi počasí na nejbližší dny vyzýváme všechny občany bydlící v záplavovém území, aby zahájili opatření ke své ochraně před povodní podle vlastních povodňových plánů a povodňového plánu Města Hroznětín.

Vážení spoluobčané, na základě rozhodnutí povodňového orgánu Města Hroznětín, byl v obci vyhlášen třetí stupeň povodňové aktivity – stav ohrožení.

Vyhlášení evakuace

Vážení spoluobčané, v důsledku bezprostředního ohrožení přirozenou povodní na základě rozhodnutí povodňového orgánu je vyhlášena evakuace v ……… ulice…., domy č.p.….)

Nebezpečí přívalové (bleskové) povodně

Hrozí blesková povodeň zanechte veškeré činnosti opusťte záplavové území.

Organizační část > Činnost občanů při povodni > Evakuace > Evakuační místa  a místa soustředění > Vzor varovných zpráv

stránka c_cinnosti_obcanu_eva_zpravy.htm aktualizována: 28.08.2022, publikována: 14.12.2023